Reklamlar
Önerilen Oyunlar
Reklamlar
Reklamlar

Uğur Böceği Düş Kapanı

Açıklama:

Uğur Böceği Düş Kapanı boyama kitabı oyunu oyna Hint şamanlarının eski efsanelerine göre, rüya yakalayıcı, uyuyan insanları kötü ruhlardan ve çeşitli hastalıklardan koruyan büyülü bir muskadır. Kötü rüyalar birbirine karışır ve örümcek ağında kalır ve sonra yükselen güneşin ilk ışınlarının başlamasıyla dağılır.

Ama iyi ve iyi rüyalar, rüya yakalayıcının ortasındaki delikten kayıp gider. Uyuyan kişiye güzel bir rüya gelirken, tüylerin sanki biri üzerlerinde hareket ediyormuş gibi hareket etmeye başladığına inanılır.

Ayrıca rüya yakalayıcı, insanlara hastalık getiren kötü ruhları uyurken uzaklaştırabilir. Daha iyi koruma için muska başın başına asılır. Odaya eşsiz bir atmosfer verir!

Oyunda dikkatinize en güzel Hint muskaları olan bir boyama kitabı sunuyoruz. Toplamda üç tane olacak. Herhangi bir rüya yakalayıcıyı seçip oynamaya başlayabilirsiniz.

Ekranın ortasında bir boyama sayfası ve sağda, kolaylık sağlamak için ekranın herhangi bir yerine taşınabilen geniş bir renk paleti olacak. Düş kapanını tam istediğiniz gibi odanıza asmak için farklı tonlar ve renklerle oynayın

Oyuna Başla

Uğur Böceği Düş Kapanı
Ekran Görüntüsü
Reklamlar
En Çok Oynanan Oyunlar