Reklamlar
Önerilen Oyunlar
Reklamlar
Reklamlar

Tontişleri Taşıma Servisi

Açıklama:

Tontişleri Taşıma Servisi oyunu oynaPip ve Freddy nin görevi, pek şirin bebişleri ailelerine teslim etmek Yeni dizi Tontişleri Taşıma Servisi (T.O.T.S.) Disney Channel da

PIP Freddy'nin TOTS'daki inatçı ve akıllı penguen arkadaşı. Pip akıllıdır ve yardım etmeyi sever. Freddy'nin yanı sıra, teslimat sırasında yolu bulmak için bir harita kullanan ve bir leylekin doğru çalışmasını yapan kişidir. Bebekleri doğurmaya gelince, Pip yardım etmeye hazırdır. Teslimatlar sırasında yolu bulmak için haritayı kullanan kişidir.

Freddy , TOTS'un kahramanlarından biri Pip'in TOTS'ta çalışan büyük yürekli flamingo üyesidir. Görünüm Freddy, koyu sarı gözleri ve kanatlarının tüylerinin mor kısımları ile mercan pembe bir flamingo. Ucu siyah olan altın sarısı bir gagaya sahiptir. Freddy, TOTS üniformasını giyiyor, bu da TOTS nişanına sahip düğmeli bir gömlek, beyaz düğmeler ve aynı renk gömlekli bir tasma ve kollarda lacivert detayları, TOTS nişanıyla açık mavi bir kapağa eşlik ediyor. Yüksek lacivert spor ayakkabı giyiyor.

Oyuna Başla

Tontişleri Taşıma Servisi
Ekran Görüntüsü
Reklamlar
En Çok Oynanan Oyunlar