Reklamlar
Önerilen Oyunlar
Reklamlar
Reklamlar

Teen Titans Go Film Kargaşası

Açıklama:

Teen Titans Go Film Kargaşası oyunu oyna Eğlenceli bir etkinlik için Teen Titans ekibine katılın. Film stüdyolarına yapılan basit bir ziyaretin hamburger ve uçan waffle ile kışkırtıcı bir kavgaya dönüşebileceğini kim düşünebilirdi?

Bir Cyborg hayranıysanız, şimdi onun büyük gücünü ve silahlarını test etme fırsatınız var. Artık onları ilk kez deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız! Ayrıca bu oyun Batman, Superman, Wonder Woman ve Slade gibi bilinen kahramanlara karşı savaşmanıza izin veriyor. Kulağa eğlenceli gelmiyor mu?

Cyborg un robot silahını kullanmanın bu kadar basit olduğunu kim düşünebilirdi? Tek yapmanız gereken görebildiğiniz tüm düşmanlara tıklamak. Sıralamalara ulaşmak ve yüksek bir puan almak için çok hızlı ve çevik olmanız gerekecek. İlk denemenizde etkileyici bir puan alamasanız bile, kesinlikle eğleneceksiniz!

Bu oyunun en komik özelliklerinden biri de cephane. Köfte ve waffle arasından seçim yapabilirsiniz. Seçiminizin oyunu biraz etkilediğini fark ettiniz mi?
Tüm yarışan süper kahramanlara ek olarak, takım arkadaşlarınızla da karşılaşacaksınız. Onlara vurmadığınızdan emin olun! Takım üyelerine, Robin, Beast Boy, Starfire veya Raven a her dokunduğunuzda, 500 puan kaybedersiniz.
Değerli ekstra saniyeler kazanmak için saatlere nişan almayı deneyin. Zaman bittiğinde oyunun biteceğini unutmayın! Ayrıca kombinasyon oluşturmayı da deneyebilirsiniz. Bunu yapmak için, bir seferde mümkün olduğunca çok sayıda başarılı çekim yapmaya çalışın.

Bu arcade mücadelesi eğlenceli bir tasarıma sahip ve bağımlılık yapan bir oyun. Başladıktan sonra kesinlikle bu oyunu saatlerce oynayacaksınız! Rekorunuzu kırmaya çalışın veya arkadaşlarınızı atış yarışmasına davet edin! Teen Titans ile harika bir parti gibi gelmiyor mu?

Oyuna Başla

Teen Titans Go Film Kargaşası
Ekran Görüntüsü
Reklamlar
En Çok Oynanan Oyunlar