Reklamlar
Önerilen Oyunlar
Reklamlar
Reklamlar

Rüzgar Gülü Yarışması 2021

Açıklama:

Yeni Rüzgar Gülü 2021 oyunu oyna oyunlarıOnları çok özlediniz, biliyoruz. Baştan sona yenilenen tasarımı ve yepyeni içeriğiyle izleyeceğimiz Rüzgar Gülü için geri sayım başladı. Doyasıya eğlenirken birbirinden güzel hediyeler kazanmaya hazırlanın Rüzgar gülü yeni oyunları ile oyunoyna.tv.tr de

Rüzgar Gülü'nde hem kendinizi test edebilir hem de ilginç ve yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Yüzlerce sorudan oluşan Rüzgar Gülü, edebiyattan coğrafyaya, tarihten genel kültüre, onlarca farklı konuyu içeriyor. En iyi ben bilirim diyorsan, haydi durma yarışalım! Rüzgar Gülü ile ister zamana karşı yarış, ister meydan oku. Rüzgar Gülü’nü indir, eğlenmenin ve öğrenmenin tadını çıkar.

8 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN RÜZGAR GÜLÜ Onlarca farklı konu ve yüzlerce farklı soru ile, sıkılmadan oyna. Yeni bilgiler öğren, bildiklerinizi pekiştir ve kendini test et. Eğlenceli ve eğitici.

AİLELER İÇİN RÜZGAR GÜLÜ Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Rüzgar Gülü'nden azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

Oyuna Başla

Rüzgar Gülü Yarışması 2021
Ekran Görüntüsü
Reklamlar
En Çok Oynanan Oyunlar