Reklamlar
Önerilen Oyunlar
Reklamlar
Reklamlar

Periler Ülkesi

Açıklama:

Periler Ülkesi oyunu, Periler Ülkesi oyna,Şimdiye kadar birleştireceğiniz en muhteşem parçalarla dolu birleştirme adasına hoş geldiniz! Sıradan masallarınıza hiç benzemiyor ama gerçek birleştirme büyüsü ile renklendirilmiş birleştirme masallarından oluşan eşsiz bir koleksiyon. Her zaman bir ejderhaya sahip olmayı hayal ettin mi? Ejderhaları, tek boynuzlu atları, cüce cinleri veya diğer fantastik canavarları birleştirebilirsiniz! Bu sizin birleştirme dünyanız ve sizin kurallarınız. Ejderhanızı şimdi birleştirin ve ejderha çiftliğinizle eğlenin! Bundan sonra hangi birleşme olacak?

Temel Özellikler: - Yeni ve heyecan verici koşullarda tanıdık karakterler. - Harika bir ana hikaye ve heyecan verici yan görevler ile ilgi çekici arsa. - Ortaya çıkarılacak sayısız yeni toprak ve yapılacak keşifler. - Tamamlanacak fantastik birleştirme bulmaca görevleri ve toplanacak ödüller. Ne olduğunu merak ediyorum\' Böyle bir mergic deneyime sahip olmak ister misiniz? Kendinizi sorgulamayı bırakın ve birleştirme hikayeleriyle dolu bu fantastik birleştirme oyununa atlayın.

Ücretsiz birleştirme oyunlarını ve keşiflerini seviyorsanız, Once On a merge tam size göre! Peri sınavını geçmek için öğeleri birleştirin! - Bir üzüm filizini alın ve diğer ikisi ile birleştirin - Üzümlerin olgunlaşması için aynısını diğer yataklarla yapın - Diğerlerini hasat edin ve sihirli anahtarı üretmek için kullanın - Adanın geri kalanını keşfetmek için sisi açın Yeni eşyaların kilidini açın ve Fairyland\'i keşfetmek için yeni kahramanlar

Oyuna Başla

Periler Ülkesi
Ekran Görüntüsü
Reklamlar
En Çok Oynanan Oyunlar