Reklamlar
Önerilen Oyunlar
Reklamlar
Reklamlar

Jade Armor Çizgifilm

Açıklama:

Jade Armor izle ,Jade Armor çizgi film izle,Jade Armor 1.bölüm izle,Jade Armor Cartoon NetworkDizi, ailesinin eski sırlarını öğrenmesi ve beklenmeyeni ortaya çıkarması gereken, bir yandan da bir genç olarak hayatta gezinirken, sıra dışı bir genç kahraman olan dövüş sanatlarını seven Lan Jun\'un etrafında dönüyor.

Lan Jun, gizemli bir yeşim bileziği taktıktan sonra ailesinin kadim sırlarını öğrenmesi ve beklenmedik şeylerle yüzleşmesi gereken, dövüş sanatlarını seven bir gençtir. Lan Jun, gizemli bir yeşim bileziği taktıktan sonra ailesinin kadim sırlarını öğrenmesi ve beklenmedik şeylerle yüzleşmesi gereken, dövüş sanatlarını seven bir gençtir.

Her türlü cinsiyet klişesine karşı çıkan Lan Jun'a dönüyor : Pembeyi seviyor ama kavga etmeyi seviyor ve futbol maçlarını izlemeyi ve tırnaklarını boyamayı seviyor. Dövüş sanatlarını seven, aynı zamanda gizemli bir yeşim bileziği taktığında beklenmedik ve alışılmadık bir genç kahramana dönüşerek, onu ailesinin kadim sırlarını öğrenmeye ve bir yandan süper kötü adamlardan oluşan bir grup da dahil olmak üzere beklenmedik şeyleri ortaya çıkarmaya mecbur ederken, diğer yandan tipik zorluklarla mücadele ediyor.

Oyuna Başla

Jade Armor Çizgifilm
Ekran Görüntüsü
Reklamlar
En Çok Oynanan Oyunlar