Reklamlar
Önerilen Oyunlar
Reklamlar
Reklamlar

Flaap.io

Açıklama:

Flaap.io, bir kez denemelisiniz bağımlılık yapan çevrimiçi oyunlardan biridir. Herhangi bir karmaşık kural olmadan oynamak basit gibi görünüyor, ancak aslında oyuncular kuşu kontrol etme konusunda çok zorlanıyorlar. Bu, birçok insanın oynamayı bırakamamasının sebebi ve oyun yerine yüksek puan almaya çalışmasıyla başlar başlamaz.

Flaap.io Nasıl Oynanır

Adınızı girin ve zorluklara başlayın. Flaap.io, kuşunuzun yere düşmesine ve yol boyunca boruya çarpmamasına özen gösterdiğiniz ilginç bir oyundur. Kuşların uçmasına yardımcı olmak için farenizi sürekli olarak tıklamanız gerekir. Daha fazla su borusu aldığınızda daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz. Çok basit geliyor, ama düşündüğünüz kadar kolay değil. Fareye basmayı bıraktığınızda, kuş yere ezmeye başlar. Ne kadar uzun oynarsanız yapın, her bir kalkışın yüksekliğini doğru bir şekilde tahmin edemezsiniz. Bu nedenle, herhangi bir su borusu son derece zor bir mücadele olacaktır. İlk kez 0 puan kazandıysanız, şaşırmayın çünkü sizin gibi birçok kaybedenler vardır. Flappy.io hakkında bir diğer şaşırtıcı şey, kuşun 10 u aşkın puan kazanması durumunda yeni bir yükseltilmiş kuş haline gelebileceğidir.

Flap.io Denetimleri

Kuşu kontrol etmek için farenizi kullanın ve elinizden geldiğince çok boruyu yürümeye dikkat edin. Oynayalım ve arkadaşlarınızla kimin dövüştüğünü ve en yüksek puanları alabileceklerini görün. Şimdi ne bekliyorsun? Çal ve zaman keyfini çıkarın!

Oyuna Başla

Flaap.io
Ekran Görüntüsü
Reklamlar
En Çok Oynanan Oyunlar