Reklamlar
Önerilen Oyunlar
Reklamlar
Reklamlar

Çizmeli Kedi Varil Koşusu

Açıklama:

Çizmeli Kedi Varil Koşusu oyunu,Çizmeli Kedi Varil Koşusu oyna, oyununda Puss\'ın başı büyük belada! Canavar peşinden geliyor, güvenliğe giden yollar düşmanlarla dolu ve bu durumdan kaçmasına yardımcı olacak sadece bir namlusu var. Ancak senin yardımınla zirveye çıkma şansı olabilir, sence de öyle değil mi?

Senin rolün Çizmeli Kedi\'ye zorlukları boyunca rehberlik etmek ve Canavar\'dan uzak durmak! Ancak sevimli kedi bu sefer kılıcını kullanamaz, bu yüzden kasabadaki kötüleri aşmanın bir yolunu bulacağını düşünüyor musun? Hadi başlayalım ve neye sahip olduğunuzu görelim!

oyun nasıl oynanır Namluya binmek Puss için çocuk oyuncağı ama ona yardım etmek için yine de bazı kontrolleri gözden geçirmen gerekiyor! Yapmanız gereken tek şey, engellerin ve çukurların üzerinden atlamak için Ara Çubuğuna basmak veya ekrana dokunmak! Ayrıca, daha yükseğe çıkmanız gerekiyorsa veya uzun bir atlamanız varsa, iki kez basabilirsiniz! Temizlenecek üç yer var:

- Hırsızlar Pazarı ;

- Red Rock Kanyonu ;

- San Lorenzo ;

Ayrıca, her konumu üç kez tamamlamanız gerekir ve görev daha da zorlaşacaktır! Ancak duruma hızla uyum sağlarsanız hiçbir şey önünüzde duramaz! Yolda birçok düşmanla karşılaşacaksınız ve sadece onlara çarptığınızda yavaşlayacaksınız. Hıza ayak uydurmalısınız çünkü aksi halde Canavar size yetişebilir! Bilmen gereken daha çok şey var! Yine de endişelenme! Sizi zor durumlardan kurtaracak kullanışlı güçlendirmelere sahip olacaksınız. Mavi olanı kullanın, böylece hırsızlar başlarının üzerine düşerseniz düşer veya Puss\'ın bir süre yüksekte yüzmesine yardımcı olacak kırmızı olanı kullanın!

Son olarak, Çizmeli Kedi\'nin her yerinde tehlikeler olsa da, kâr etmeyi asla unutmaz. Yolda mümkün olduğunca çok para toplamaya çalışın! Bazılarını geçerseniz, çukurlara düşmeyi deneyebilirsiniz. İdeal olmasa da, son kontrol noktasından başlayacaksınız ve kalan paraları alabilirsiniz! Maceraya atlamaya ve Çizmeli Kedi\'nin Canavar\'dan kaçmasına yardım etmeye hazır mısın? Ne kadar çok beklersen, o kadar yakın olur, o yüzden acele et ve koşmaya başla! puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Oyuna Başla

Çizmeli Kedi Varil Koşusu
Ekran Görüntüsü
Reklamlar
En Çok Oynanan Oyunlar